Justin Bieber??

25. října 2012 v 18:36 |  PRO HOLKY

Prolhaný Justin Bieber: Vymyslel si loupež, aby na sebe upozornil

Justin Bieber
zdroj: Oficiální zdroj Justin Bieber
aktualizováno 16.10.2012, 00:00 | 16.10.2012, 00:00 | ana/trm
Kanadský zpěvák a idol dívčích srdcí Justin Bieber (18) si vymyslel zprávu o tom, že byl okraden. Chtěl jen upozornit na sebe a svůj nový videoklip.
Celý týden běžela médii informace o tom, že byl osmnáctiletý zpěvák okraden. Notebook a fotoaparát mu měl být ukraden ve chvíli, kdy byl Justin na pódiu a zpíval svým fanouškům. "Mám tvé soukromé dokumenty… Ukážu to světu. ZÍTRA!" vyhrožoval zloděj Bieberovi na jeho profilu sociální sítě Twitter a aby ukázal, že nemluví do větru, zveřejnil několik Justinových soukromých videí. Po Justinovi požadoval tučnou odměnu, pokud si pikantní materiály z jeho počítače nechá pro sebe.

Justin Bieber
(Foto: isifa.com)


Teď ale vyplavalo na povrch, že si informaci o krádeži zpěvák vymyslel. Tímto způsobem chtěl totiž docílit toho, že budou lidé s napětím očekávat nějaké pikantnosti z jeho milostného života a on mezitím uveřejní nové hudební video.

Justin Bieber a Nicki Minaj
(Foto: YouTube.com)


PŘEČTI SI TAKÉ:

Ve videu k songu Beauty And A Beat, ke kterému si přizval populární zpěvačku Nicki Minaj, se falešná zpráva vysvětlila. Žádné překvapení se tedy nekoná.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama